Головна » 2018 » Листопад » 15 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності - 2018
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності - 2018

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у 2018 році, затвердженого розпорядженням Хмельницької ОДА від 22.01.2018 року №124/2018-р та з метою проведення цілеспрямованої роботи з дітьми щодо профілактики травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини,  вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій у Киликиївському НВК організовано з 12 по 16 листопада 2018 року проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Протягом тижня розглянуто питання щодо безпеки дітей у школі, формування навичок безпечного перебування у навчальному просторі, готовності до подолання труднощів життя. Виховання потреби формувати безпечні умови для життєдіяльності. Розглянуті питання пожежної безпеки, правил експлуатації побутових нагрівальних, електричних та газових приладів, правил дорожнього руху, порятунку та захисту людей у надзвичайних ситуаціях

Формування особистісно-ціннісного ставлення до безпеки та життя, усвідомленої потреби у безпечному перебуванні як у школі так й в побуті.

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Виходячи з сучасних уявлень, безпека життєдіяльності є багатогранним об'єктом розуміння і сприйняття дійсності, який потребує інтеграції різних стратегій, сфер, аспектів, форм і рівнів пізнання.

Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виросла повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично. Максимальні умови для розвитку і виховання дітей дає навчальний заклад.

Саме проведення уроків безпеки дитини має за ціль покращення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки, захисту життя, поведінки дітей у надзвичайних ситуаціях та удосконалення компетентності вчителів у справі формування в учнів ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя.

Переглянули учні відеофільми  "Безпечна поведінка в побутових умовах" ( 5-11 класи),  уроки обережності тітоньки Сови "Поведінка з незнайомими людьми" (1-4 класи), конкурс малюнків.

Згідно тематичного плану під час тижня Безпеки на класних годинах повторили основні правила поведінки, а саме:

при експлуатації побутових газо–та електроприладів ( 1 клас);

на транспорті, автошляхах і залізниці ( 2 клас);

під час зимового відпочинку на воді, поблизу водоймищ ( 3 клас);

при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами ( 4 клас);

під час подорожі до лісу ( 5 клас);

під час збирання грибів і лікарських рослин ( 6 клас);

при виникненні пожежі у квартирі ( 7 клас);

під час грози, сильного вітру, шквалів, буревію ( 8 клас);

при виявленні розливу ртуті ( 9 клас);

при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами (10 клас);

при виявленні маловідомих предметів  та  радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій ( 11 клас).

Переглядів: 44 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/3