Головна » 2017 » Листопад » 16 » Толерантність врятує світ
Толерантність врятує світ

Перед великим розумом я схиляю голову,
Перед великим серцем я стаю навколішки.
Гете

Щоб досягти успіху в житті, не витрачаючи сил на конфлікти, «побутові війни», доцільно сформувати в собі толерантність як рису характеру.
Скажімо самі собі: « Я толерантна особистість…»

16 листопада 2017 року  до Дня толерантності у 9 класі Киликиївського НВК пройшла відкрита виховна година, яку провела класний керівник Цехмейструк К.А.

Катерина Андріївна намагалась донести до дитячих сердець поняття толерантності та лояльного ставлення до дітей з особливими потребами, розповідала про людські досягнення людей з фізичними обмеженнями, закликала девятикласників та присутніх учнів 8 , 10 класів обирати правильну позицію, виховувати спостережливість, уважність до інших людей; виховувати здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі, вчила навичок толерантної поведінки, звичок.

Під час виховної години було проведено конкурси «Скажи комплімент другу», «Чарівні слова», в ході яких діти відображали добрі вчинки своїх друзів, батьків, які виховують чуйність, взаємоповагу і небайдужість. Саме такі заходи сприяють всебічному розвитку кожної дитини.

Переглядів: 45 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1