Головна » 2017 » Жовтень » 26 » V обласна учнівська науково-практична конференція
V обласна учнівська науково-практична конференція

Шановні учні та вчителі Киликиївського НВК!

У листопаді 2017 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук»буде проведеноV обласну учнівську науково-практичну конференцію«Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини»

До участі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.

Метою конференції єактивізація наукового мислення щодо продукування та ефективного вирішення наукових ідей, громадських і соціальних ініціатив у відповідності до ідей сучасного суспільства.

Учасники можуть представити свої матеріали у формі презентації конкурсного проекту (наукова розробка з презентацією, галереї картин і слайдів, реклама есе, відео кліп, анімація, радіопередача та ін.)

Напрямки роботи конференції:

секція 1«Література нового століття: процес трансформації та наступність традицій»;

секція 2 «Спадок Реформації: сучасні виклики та міжрелігійні контексти діалогізму на Хмельниччині»;

секція 3 «Відкритті питання в історії: постаті видатних подолян в подіях Української революції 1917-1921 рр.»;

секція 4 «Актуальні питання біології та медицини шляхи їх вирішення: український вимір»;

секція 5 «Актуальні проблеми: агропромисловий комплекс регіону на засадах раціонального природокористування екологічний та економічний аспект».

Виступи оцінюватиме конкурсне журі за такими критеріями:

1.Оригінальність теми(тема проекту не повинна повторювати тему конференції).

2. Відповідність змістовного наповнення проекту темі та меті конференції.

3. Структурованість роботи.

4. Лаконічність викладу матеріалу.

5. Наявність посилань на використані ресурси (джерела).

6. Креативність проекту.

7. Естетичне оформлення, наявність додаткових ефектів (звук, анімація та ін.).

8. Культура презентації матеріалу.

9. Дотримання часового регламенту (тривалість презентації не повинна перевищувати 7 хв.).

Увага!!!

Усі учасники конференції отримають дипломи учасників.

Найзмістовніші доповіді будуть відзначені дипломами за кращий виступ.

Примітка

Конференція буде проходити протягом одного дня.

Детальна інформація – за телефонами: 0 (382) 65-68-76 з 9.00. до 18.15.

Переглядів: 49 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0