Головна » 2018 » Травень » 24 » Вибори Президента Учнівської Республіки Киликиївського НВК
Вибори Президента Учнівської Республіки Киликиївського НВК

З 1 травня  2018 року у нашій школі було розпочато передвиборчу кампанію кандидатів на посаду Президента Учнівської Республіки Киликиївського НВК. За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри та побажання, виконуючи обов’язки президента шкільного самоврядування. Передвиборча агітація проходила шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так і з використанням та розміщенням рекламних програм про себе.

У ході виборів Президента школи однією із найбільш актуальних проблем було складання та уточнення  списків кандидатів на посаду Президента школи. Цьогоріч кандидатів у Президенти школи зареєструвалося четверо: Герасимчук Анастасія, Ільчук Микола, Ковалюк Ірина та Радченя Олена.

У рамках програми організацією ШВК було надруковано 100 бюлетенів.

24 травня відбувся  процес таємного голосування. У ньому взяло участь 81 осіб. За  підрахунками лічильної комісії переможцем став учень 8 класу Ільчук Микола, який набрав 26 голосів та прем'єр-міністром -  Радченя Олена, учениця 9 класу, яка набрала 22 голоси.  25 травня на урочистій лінійці відбудеться інавгурація Президента Учнівської Республіки,  на якій адміністрація школи привітає та нагородить посвідченням Президента школи Ільчука Миколу, а також прем'єр-міністра -  Радченю Олену.

Щирість і прагнення вдосконалення роботи учнівського самоврядування з боку всіх кандидатів, небайдужість в обговоренні шкільних проблем дають надію, що спільними зусиллями життя в школі буде ще цікавішим.

Тож гарного тобі старту, Ільчук Микола - новообраний  Президент Учнівської Республіки !

Переглядів: 70 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1