Головна » 2018 » Листопад » 15 » Відкрита виховна година до Дня толерантності
Відкрита виховна година до Дня толерантності

Перед великим розумом я схиляю голову,
Перед великим серцем я стаю навколішки.
Гете

Щоб досягти успіху в житті, не витрачаючи сил на конфлікти, «побутові війни», доцільно сформувати в собі толерантність як рису характеру.
Скажімо самі собі: « Я толерантна особистість…»

15 листопада 2018 року, напередодні Дня толерантності у 9 класі Киликиївського НВК пройшла відкрита виховна година, яку провела класний керівник Лисюк О.В.

Оксана Василівна намагалась донести до дитячих сердець поняття толерантності та лояльного ставлення до дітей з особливими потребами, розповідала про людські досягнення людей з фізичними обмеженнями, закликала девятикласників та присутніх учнів 8 класу обирати правильну позицію, виховувати спостережливість, уважність до інших людей; виховувати здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі, вчила навичок толерантної поведінки, звичок.

Переглядів: 19 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1