Головна » 2018 » Травень » 11 » Відкритий виховний захід до Дня матері
Відкритий виховний захід до Дня матері

...Бо без батьків чого ми в світі варті,

Без маминої ласки і тепла,

Без татової строгості і жарту

І без свого родинного гнізда...

В травні в Україні визначаються декілька шанованих та відомих свят. Але безперечно, День матері та День сім’ї – свята найбільш зворушливі для кожного серця, тому що кожний з нас з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами. Котра завжди зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде щиро любити свою дитину. Але щасливі діти ростуть тільки в дружній сім’ї! Від степені культури та благополуччя сім’ї залежить культура та майбутнє нації.

Тому весь світ та зокрема Україна святкують цьогоріч 13 травня – День матері, та 15 травня – День сім’ї.

У 1993 році Генеральна асамблея ООН прийняла постанову, що починаючи з 1994 р.        15 травня щорічно буде відзначатися Міжнародний день сімей.

Сьогодні родина є найважливішою середою зберігання та передачі з покоління до покоління культурних цінностей, національних традицій, вона морально та матеріально підтримує дітей, людей похилого віку.

Проведення Дня сім’ї підвищує статус сім’ї та сприяє кращому розумінню її потреб. Тому що родина є одним з інститутів суспільства, вона зростає разом з оточуючим світом, відповідає на суспільні потреби та сама формує їх.

В усі часи по відношенню держави до сім’ї , можна було судити про саму країну. Щасливий союз родини та держави – необхідний фактор процвітання та добробуту її громадян!

Підтримка української родини є важливим державним пріоритетом. В Україні розроблена стратегія демографічного розвитку на наступні 10 років. Діє Науково-дослідний Державний Інститут розвитку сім’ї та молоді.

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

Протягом тижня в усіх класах заплановано провести тематичні виховні заходи, родинні свята із безпосоредньою участю учнів, батьків, вчителів.

Гарне, змістовне  свято 11 травня подарували учні 2-3  класів своїм мамам та всім запрошеним гостям. Заблоцька Світлана Максимівна підготувала зі своїми вихованцями чудовий виступ. Багато ніжних і щирих слів дарували діти своїм рідним. Батькам учні декламували вірші, співали пісні. Хочеться висловити сподівання, що школярі берегтимуть свої традиції, родовідну пам'ять. Такі заходи, підготовка до них дають відчуття єдиної родини – сім’ї та школи. Наші діти стають більш чуйними та уважними один до одного, адже клас вони сприймають як одну сім’ю.

Переглядів: 60 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0