Головна » 2017 » Листопад » 21 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

В нашій школі 21 листопада 2017 року пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2017 років, що відбулись в нашій країні.

Учні, вчителі та працівники Киликиївського НВК вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та героїв, які загинули під час антитерористичної операції хвилиною мовчання на лінійці - пам’яті під супровід відео "Плине кача". Учні 8 класу (Класний керівник Лисюк О.В.) провели відкритий виховний захід, на якому розповіли про протести, які розпочалися 21 листопада 2013 року як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Учні школи переглянули відеокліп ТСН про Євромайдан та про Героїв Небесної Сотні. У шкільній бібліотеці оформлено фотовиставку про Героїв АТО. Восьмикласники розказували вірші про героїв Майдану та героїв АТО. Прозвучала пісня "Це моя Україна" (Рабченюк Тетяна).

Переглядів: 87 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0