Головна » 2018 » Червень » 13 » Випускний бал - 2018 у дошкільному закладі "Берізка"
Випускний бал - 2018 у дошкільному закладі "Берізка"

В дошкільному навчальному закладі "Берізка" при Киликиївському НВК пройшло традиційне випускне свято. Цей день - святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти... Свято, коли діти прощаються з дитинством. Під звуки музики і оплески батьків виходять самі винуватці торжества - випускники. Діти багато співали, танцювали, дякували своїм вихователям, нянечкам, всьому персоналу дошкільного закладу, які так дбайливо про них піклувалися.
Кожний батько з гордістю дивився на свою дитину, яка так скоро встигла вирости і скоро буде першокласником. Слова великої подяки були адресовані Кобилянській А. Я., Сиволожській Н. В., Мархайчук О. А.

Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців ДНЗ. Попереду на них чекають незвідані далі, відкриваються тисячі доріг і стежинок, чекають шкільні парти, але защемить душа із роками, коли на дитячих фото бачиш наївні і щирі посмішки своїх друзів...

Це свято у рідному садочку з дитячим сміхом і дитячим щебетом, хоча і з легким смутком розлуки, залишиться назавжди світлим спомином.

Переглядів: 16 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1