Головна » 2018 » Травень » 11 » Всесвітній день мігруючих птахів-2018 Об’єднання наших голосів для збереження птахів
13:24
Всесвітній день мігруючих птахів-2018 Об’єднання наших голосів для збереження птахів

Бути вільним, як птах в небі - мрія і прагнення безлічі людей. Хтось тільки на шляху до цього, а для когось це вже не питання, адже справжня свобода, вона ніколи не покидає нас. Вона супроводжує нас всюди і знаходиться всередині нашого серця, як знаходиться і всередині серця цих унікальних представників усього пернатого світу.

Всесвітній день, присвячений мігруючим, або перелітним птахам, має свою унікальну історію. Офіційно він був проголошений в 2006-му році і з тих пір став щорічною міжнародною кампанією з підвищення обізнаності широкої громадськості про необхідність прийняття невідкладних заходів щодо охорони перелітних птахів та середовища їх безпосереднього проживання.

З 2018 року відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів (ВДМП) мають організовуватися двічі на рік, в другу суботу травня та жовтня і, крім того, протягом року, коли мігруючі види птахів присутні в даній місцевості.

Всесвітній день мігруючих птахів (World Migratory Bird Day) у 2018 році припадає на 12 травня та пройде під символічним гаслом «Об’єднання наших голосів для збереження птахів».

З метою розвитку екологічної культури школярів, активізації екологічного руху за права природи, пошуково-дослідної та природоохонної діяльності щодо вивчення та охорони орнітофауни своєї місцевості у Киликиївському НВК проведено ряд заходів за  певними напрямками.
За активної участі юних екологів були організовані: організовано конкурс малюнків "Вісники весни", прибирання берегів річок та  водойм, спостереження та картографування місць гніздування лелек на території села, встановлення штучних гніздівель, моніторинг  місцезнаходження та гніздівлі водоплавних птахів та  вивчені основних  місць перебування таких птахів, як іволги, ластівки, лелеки.
Переглядів: 68 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: