Головна » 2018 » Березень » 13 » З Шевченком у серці
З Шевченком у серці

Уклін тобі, Тарасе!

Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

У Киликиївському НВК  9 березня вшанували пам’ять Т.Г.Шевченка яскравою літературно-музичною композицією «Пишаємося славою твоєю, Тарасе!», яку підготувала вчитель української мови та літератури Цехмейструк К.А. разом з учнями 9 класу. На заході звучали пісні на слова поета, школярі інсценізували уривки з його поем, декламували вірші. Присутні переглянули відео про життєвий і творчий шлях під пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».

Бандуристе, орле сизий,

Добре тобі, брате,

Маєш крила, маєш силу,

Є коли літати.

Тепер летиш в Україну,

Тебе виглядають…

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України.

Таким чином, творчість Т. Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна говорити, що «Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави», через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».

Переглядів: 42 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0