Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Загальношкільні батьківські збори
Загальношкільні батьківські збори

Тільки разом з батьками, спільними зусиллями,

вчителі можуть дати дітям велике людське щастя.

В.О. Сухомлинський

Взаємодія школи, сім`ї  і громадськості - один з головних принципів організації освіти. Він ґрунтується на спільності інтересів держави, народу, на єдності виховних завдань та ідеалів кожної сім`ї й суспільства в цілому. Педагогічний союз учителя і батьків – це могутня сила виховання.

Сучасним педагогам у стратегії співпраці з батьками необхідно передбачити проблеми, які є актуальними для школярів. Робота з батьками повинна мати випереджальний характер, готувати їх до розуміння дітей та їхніх проблем.

І саме  з такою мотивацією вже вкотре у Киликиївському НВК пройшли загальношкільні батьківські збори.

Порядок денний зборів.

25.10.2018 р.

1. Про стан навчального процесу. (ЗДНВР Цехмейструк К.А.)
  1. Виховна робота  у школі (ЗДВР Борей Н.С. )
  1. Виступ кухаря Сторожук Л.Ф.
  2. Виступ бібліотекаря Копель Г.В.

6. Співпраця вчителя і батьків - запорука успішного навчання та                           виховання учнів. (Директор НВК   Радченя Л.М.)

Закінчилися батьківські збори, що пройшли у дружній атмосфері, індивідуальною роботою з батьками по класах.

Батьки зробили висновок, що які б проблеми – господарські, виробничі, економічні – їм не ставило життя, важливішого завдання, ніж виховати свою дитину, немає.

Переглядів: 19 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2