Головна » 2018 » Листопад » 15 » ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ!
ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ!

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ! ПАМ'ЯТКА!!!

Нещастя з дітьми стається саме тоді, коли вони залишаються на самоті, а небезпека чатує на кожному кроці:
вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин;
на вулиці — в умовах стрімкого потоку транспорту;
під час відпочинку: у лісі, горах, біля водоймищ.
Діти стають заручниками обставин, а незнання ними елементарних правил безпеки нерідко стають першопричинами сумних та трагічних наслідків. Додайте сюди невмілі дії в екстремальних ситуаціях — і є усі чинники для трагедії.
Ніщо не замінить батьківської турботи про життя, здоров’я, долю своїх дітей.
Тож звертаємося саме до батьків: по-справжньому турбуйтеся про дітей, навіть якщо вони здаються вам дорослими й самостійними, навіть якщо ви дуже втомлюєтеся на роботі, не маєте вільного часу чи сил. Нічим не виправдати й не пояснити байдужість чи неуважність до власної дитини, а біль від її втрати – неперебутній. Аби уникнути запізнілого каяття, цікавтеся, чим живе ваша дитина, з ким товаришує, які в неї ігри, інтереси, схильності. Не лінуйтеся повторювати дітям ази безпечної життєдіяльності, перевіряти, наскільки їх засвоєно, застосовуються ці знання, вміння й навички практично, чи є просто «вантажем» знань.
Щоб уберегти дитину від біди, треба пам’ятати та дотримуватись наступних правил:
— не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час;
— не дозволяти відчиняти двері незнайомим людям та вступати в контакт з незнайомими людьми на вулиці;
— вчити користуватися телефоном для виклику служб 101, 102, 103, 104;
— забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними;
— не дозволяти підходити до обірваних електропроводів;
— не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича;
— не дозволяти дражнити тварин;
— не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно;
— не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих;
— не дозволяти купатися в необстежених водоймах, пустувати на воді, запливати на глибокі місця;
— вивчити з дитиною домашню адресу або вкладати в кишені «особисту картку» з даними дитини.
Ви повинні знати про кожен крок вашої дитини, бо її життя знаходиться у ваших руках.

Переглядів: 26 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2